Home

Agitaţie pop Legate de cat sa terminat steaua craiova Sud Est kilometri salariu

Superliga: FCSB pierde și la Universitatea Craiova în derbi și intră într-o  mare criză de rezultate - spotmedia.ro
Superliga: FCSB pierde și la Universitatea Craiova în derbi și intră într-o mare criză de rezultate - spotmedia.ro

FCSB, noapte „albă” înaintea meciului cu Craiova » Ce s-a întâmplat la  hotelul unde au fost cazați roș-albaștrii
FCSB, noapte „albă” înaintea meciului cu Craiova » Ce s-a întâmplat la hotelul unde au fost cazați roș-albaștrii

CS U Craiova – FCSB, 0-1. Campioana se decide în ultima etapă | Digi24

FCSB - CSU Craiova 1-1 | Un gol în minutul 2 și unul în prelungiri au decis  soarta derby-ului - Eurosport
FCSB - CSU Craiova 1-1 | Un gol în minutul 2 și unul în prelungiri au decis soarta derby-ului - Eurosport

Cele 3 greșeli făcute de FCSB în meciul cu Universitatea Craiova

Perioada de mercato s-a terminat, dar Craiova nu se oprește. Alte plecări  au fost anunțate - Eurosport
Perioada de mercato s-a terminat, dar Craiova nu se oprește. Alte plecări au fost anunțate - Eurosport

Liga 1: FC Steaua 4-1 CSU Craiova! Le-a dat cu Arena-n cap! | FCSTEAUA.RO

FCSB - FCU Craiova 1-1. Roș-albaștrii sunt la retrogradare după un  supermeci!
FCSB - FCU Craiova 1-1. Roș-albaștrii sunt la retrogradare după un supermeci!

Craiova-FCSB 1-2. Fără Gigi Becali la butoane, FCSB reintră în lupta pentru  titlu
Craiova-FCSB 1-2. Fără Gigi Becali la butoane, FCSB reintră în lupta pentru titlu

Unde se va juca meciul dintre FCSB și Universitatea Craiova + Cât costă  biletele pentru derby - Eurosport
Unde se va juca meciul dintre FCSB și Universitatea Craiova + Cât costă biletele pentru derby - Eurosport

Revoluția de la Craiova. S-a terminat cu dominația CFR-ului? | Sport.ro

Universitatea Craiova - FCSB 1-2 | "Roș-albaștrii" au marcat la singurele  șuturi pe poartă și revin în lupta la titlu - Eurosport
Universitatea Craiova - FCSB 1-2 | "Roș-albaștrii" au marcat la singurele șuturi pe poartă și revin în lupta la titlu - Eurosport

Târnovanu, despre momentul psihologic al derby-ului CSU Craiova - FCSB. Cum  l-a făcut pe Ivan să rateze penalty-ul - Playsport
Târnovanu, despre momentul psihologic al derby-ului CSU Craiova - FCSB. Cum l-a făcut pe Ivan să rateze penalty-ul - Playsport

Meci fabulos cu final dramatic în Bănie! Cât s-a terminat derby-ul  Universitatea Craiova - FCSB
Meci fabulos cu final dramatic în Bănie! Cât s-a terminat derby-ul Universitatea Craiova - FCSB

VIDEO | Thriller în Bănie! Deşi a condus cu 3-0 pe FC Voluntari, FCU Craiova  s-a calificat la penalty-uri în finala barajului de Conference League
VIDEO | Thriller în Bănie! Deşi a condus cu 3-0 pe FC Voluntari, FCU Craiova s-a calificat la penalty-uri în finala barajului de Conference League

Cum ar fi schimbat Kovacs soarta derby-ului U Craiova - FCSB: ”Dacă nu  făcea el asta, nu venea 2-0. Aici s-a jucat meciul” | EXCLUSIV
Cum ar fi schimbat Kovacs soarta derby-ului U Craiova - FCSB: ”Dacă nu făcea el asta, nu venea 2-0. Aici s-a jucat meciul” | EXCLUSIV

VIDEO | CFR Cluj – Universitatea Craiova 1-1. Rezultat care diminuează  şansele ambelor echipe să îşi atingă obiectivele
VIDEO | CFR Cluj – Universitatea Craiova 1-1. Rezultat care diminuează şansele ambelor echipe să îşi atingă obiectivele

FCSB - Universitatea Craiova 1-1! „Roș-albaștrii” mai ratează o victorie în  minutele de prelungire | Sport.ro
FCSB - Universitatea Craiova 1-1! „Roș-albaștrii” mai ratează o victorie în minutele de prelungire | Sport.ro

CRAIOVA - FCSB: 0-1, Keşeru, gol de trei puncte dintr-un penalty contestat  de Mutu
CRAIOVA - FCSB: 0-1, Keşeru, gol de trei puncte dintr-un penalty contestat de Mutu

Steaua - Craiova, 20:45! Oltenii lupta pentru a ramane in cursa pentru  titlu, dar nu au mai batut Steaua de 29 de ani! Steaua poate redeveni  lider! Echipele probabile | Sport.ro
Steaua - Craiova, 20:45! Oltenii lupta pentru a ramane in cursa pentru titlu, dar nu au mai batut Steaua de 29 de ani! Steaua poate redeveni lider! Echipele probabile | Sport.ro

Universitatea Craiova - FCSB 2-1, într-un derby spectaculos disputat pe  „Ion Oblemenco”
Universitatea Craiova - FCSB 2-1, într-un derby spectaculos disputat pe „Ion Oblemenco”

VIDEO | FC U Craiova 1948 - FCSB 0-2. O nouă victorie pentru Mihai Pintilii  în Superligă. Oltenii au ratat mai multe ocazii
VIDEO | FC U Craiova 1948 - FCSB 0-2. O nouă victorie pentru Mihai Pintilii în Superligă. Oltenii au ratat mai multe ocazii

Universitatea Craiova - FCSB 1-2. Unul briliant, celălalt penibil! »  Târnovanu și Ivan o aduc pe FCSB la 3 puncte de lider
Universitatea Craiova - FCSB 1-2. Unul briliant, celălalt penibil! » Târnovanu și Ivan o aduc pe FCSB la 3 puncte de lider

Universitatea Craiova i-a găsit "antidot" lui Octavian Popescu înaintea  derby-ului cu FCSB: "Gata, s-a terminat! L-ai 'curățat'!" - Antena Sport
Universitatea Craiova i-a găsit "antidot" lui Octavian Popescu înaintea derby-ului cu FCSB: "Gata, s-a terminat! L-ai 'curățat'!" - Antena Sport

Alexandru Mateiu, reacție sinceră după FCSB - Universitatea Craiova 1-1:  "Am fost penibil! Nu aveam voie să greșesc!" - Antena Sport
Alexandru Mateiu, reacție sinceră după FCSB - Universitatea Craiova 1-1: "Am fost penibil! Nu aveam voie să greșesc!" - Antena Sport

Universitatea Craiova vrea să umple „Vulcanul de pe Oblemenco” la meciul cu  Sepsi. Ce avantaj au suporterii care și-au reînnoit abonamentele -  Fanatik.ro
Universitatea Craiova vrea să umple „Vulcanul de pe Oblemenco” la meciul cu Sepsi. Ce avantaj au suporterii care și-au reînnoit abonamentele - Fanatik.ro