Home

cu laser aplauze ghips fotbal fcsb uta dilemă Goneryl Variat

FCSB - UTA 2-1. Darius Olaru, omul meciului pentru roș-albaștri » Toate  notele după FCSB - UTA
FCSB - UTA 2-1. Darius Olaru, omul meciului pentru roș-albaștri » Toate notele după FCSB - UTA

UTA îi cheamă pe arădeni la stadion pentru meciul cu FCSB! Cât costă  biletele. Ultimul duel direct a fost cu ”scântei”
UTA îi cheamă pe arădeni la stadion pentru meciul cu FCSB! Cât costă biletele. Ultimul duel direct a fost cu ”scântei”

UTA Arad 0-1 FCSB | Au TREMURAT cu mitraliera in mana: tun dupa tun la  poata adversa, dar FCSB a fost salvata de Vlad in final! AICI sunt fazele  meciului | Sport.ro
UTA Arad 0-1 FCSB | Au TREMURAT cu mitraliera in mana: tun dupa tun la poata adversa, dar FCSB a fost salvata de Vlad in final! AICI sunt fazele meciului | Sport.ro

Fotbal: UTA a învins-o pe FCSB cu 3-1, în Superligă | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal: UTA a învins-o pe FCSB cu 3-1, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

FCSB schimbă din nou: Cum arată echipa probabilă pentru meciul cu UTA Arad  - spotmedia.ro
FCSB schimbă din nou: Cum arată echipa probabilă pentru meciul cu UTA Arad - spotmedia.ro

FCSB - UTA 2-1. Roș-albaștrii la a treia victorie consecutivă în Superligă

UTA - FCSB 2-2. S-au autodistrus! » Roș-albaștrii au încasat stupid 3  cartonașe roșii în interval de 10 minute și au fost egalați la ultima fază  de UTA
UTA - FCSB 2-2. S-au autodistrus! » Roș-albaștrii au încasat stupid 3 cartonașe roșii în interval de 10 minute și au fost egalați la ultima fază de UTA

FCSB a trecut peste dezamăgirea din Europa și a învins-o la limită pe UTA!  Echipa lui Dică, pe 7 - Eurosport
FCSB a trecut peste dezamăgirea din Europa și a învins-o la limită pe UTA! Echipa lui Dică, pe 7 - Eurosport

REZUMAT | FCSB - UTA Arad 2-1. Darius Olaru, gol în debut de meci și  ratarea meciului, pe final - YouTube
REZUMAT | FCSB - UTA Arad 2-1. Darius Olaru, gol în debut de meci și ratarea meciului, pe final - YouTube

A fost exclus din lot după FCSB - UTA Arad 2-1! Antrenorul a făcut anunțul:  "Nu mai e cu gândul la echipă! E decizia mea și mi-o asum!" - Antena Sport
A fost exclus din lot după FCSB - UTA Arad 2-1! Antrenorul a făcut anunțul: "Nu mai e cu gândul la echipă! E decizia mea și mi-o asum!" - Antena Sport

Fotbal: UTA a învins-o pe FCSB cu 3-1, în Superligă | replicaonline.ro

FCSB, probleme grave după înfrângerea cu UTA, de la Arad! "A fost echipa  nimănui" - Eurosport
FCSB, probleme grave după înfrângerea cu UTA, de la Arad! "A fost echipa nimănui" - Eurosport

FCSB
FCSB

Penalty ușor dictat de Marian Barbu în favoarea FCSB-ului cu UTA

VIDEO ǀ FCSB, de nerecunoscut contra celor de la UTA Arad, într-un meci în  care atacul nu a funcţionat aproape deloc
VIDEO ǀ FCSB, de nerecunoscut contra celor de la UTA Arad, într-un meci în care atacul nu a funcţionat aproape deloc

VIDEO | FCSB - UTA Arad 2-1. Victorie pansament pentru formaţia lui Nicolae  Dică
VIDEO | FCSB - UTA Arad 2-1. Victorie pansament pentru formaţia lui Nicolae Dică

REZUMAT | FCSB - UTA 2-1. Victorie cu două penalty-uri controversate,  transformate de Tănase - YouTube
REZUMAT | FCSB - UTA 2-1. Victorie cu două penalty-uri controversate, transformate de Tănase - YouTube

Live-text Superliga, etapa a 29-a, ora 21: UTA - FCSB 3 - 1, final! -  Sportarad
Live-text Superliga, etapa a 29-a, ora 21: UTA - FCSB 3 - 1, final! - Sportarad

Înlocuitorul ales de FCSB pentru Andrea Compagno la meciul cu UTA Arad și  surpriza din primul ”11”
Înlocuitorul ales de FCSB pentru Andrea Compagno la meciul cu UTA Arad și surpriza din primul ”11”

Video | UTA Arad - FCSB 2-2, în grupele Cupei. Patru eliminări în ultimele  10 minute. "Roș-albaștrii", egalați în minutul 90+6
Video | UTA Arad - FCSB 2-2, în grupele Cupei. Patru eliminări în ultimele 10 minute. "Roș-albaștrii", egalați în minutul 90+6

Filmul eliminărilor din UTA Arad - FCSB! Patru jucători trimiși la cabine  în 11 minute | Sport.ro
Filmul eliminărilor din UTA Arad - FCSB! Patru jucători trimiși la cabine în 11 minute | Sport.ro

FCSB - UTA 2-1, în etapa 14 din Superliga

FCSB - UTA ARAD 3-0 | REZUMAT | MAN, COMAN SI OLARU ADUC VICTORIA STELEI ( FCSB)! - YouTube

FCSB - UTA Arad 3-0. Roș-albaștrii, dezlănțuiți pe final de an! Man, Coman  și Olaru aduc a 7-a victorie consecutivă | Video Online, în etapa a 12-a  din Liga 1
FCSB - UTA Arad 3-0. Roș-albaștrii, dezlănțuiți pe final de an! Man, Coman și Olaru aduc a 7-a victorie consecutivă | Video Online, în etapa a 12-a din Liga 1

REZUMAT | UTA Arad - FCSB 3-1. KO pentru echipa lui Becali - YouTube

UTA Arad - FCSB 3-1 | Victorie pentru echipa cu antrenor! Postolachi și  Ubbink au adus cele trei puncte! A șaptea înfrângere pentru roș-albaștri în  campionat | Sport.ro
UTA Arad - FCSB 3-1 | Victorie pentru echipa cu antrenor! Postolachi și Ubbink au adus cele trei puncte! A șaptea înfrângere pentru roș-albaștri în campionat | Sport.ro