Home

a întelege concept director fotbal sepsi fc arges surprinzător stadiu Manual

Sepsi OSK - FC Argeş 4-0 | Oaspeții, fără drept de apel la Sf. Gheorghe!  Covăsnenii sunt pe val | Sport.ro
Sepsi OSK - FC Argeş 4-0 | Oaspeții, fără drept de apel la Sf. Gheorghe! Covăsnenii sunt pe val | Sport.ro

FC Argeş-Sepsi Sf Gheorghe a fost amânat din cauza unui nou focar de  Covid-19
FC Argeş-Sepsi Sf Gheorghe a fost amânat din cauza unui nou focar de Covid-19

Sepsi sare la gâtul LPF după ce meciul cu FC Argeș a fost programat la ora  12:00: ”Suntem echipa nimănui” - Fanatik.ro
Sepsi sare la gâtul LPF după ce meciul cu FC Argeș a fost programat la ora 12:00: ”Suntem echipa nimănui” - Fanatik.ro

Sepsi - FC Argeș 4-0, în etapa a doua din Liga 1

Sepsi OSK - FC Argeș 2-2 » Concluziile lui Cristiano Bergodi după amicalul  de la Sf. Gheorghe
Sepsi OSK - FC Argeș 2-2 » Concluziile lui Cristiano Bergodi după amicalul de la Sf. Gheorghe

Spectacol la Sfântu Gheorghe. Sepsi OSK - FC Argeș 4-0. Elevii lui Andrei  Prepeliță, în genunchi - Sportbull
Spectacol la Sfântu Gheorghe. Sepsi OSK - FC Argeș 4-0. Elevii lui Andrei Prepeliță, în genunchi - Sportbull

Îmi aduc aminte de Valea Jiului!” Piteștenii au acuzat dur arbitrajul după  eșecul de la Sepsi
Îmi aduc aminte de Valea Jiului!” Piteștenii au acuzat dur arbitrajul după eșecul de la Sepsi

FC Argeş - Sepsi OSK a fost amânat din cauza noilor cazuri de coronavirus  apărute la covăsneni
FC Argeş - Sepsi OSK a fost amânat din cauza noilor cazuri de coronavirus apărute la covăsneni

LIVE VIDEO ǀ FC Argeş – Sepsi OSK 0-2 se joacă ACUM, în direct la Prima  Sport 2. Dublă din penalty pentru Cosmin Matei în prima repriză
LIVE VIDEO ǀ FC Argeş – Sepsi OSK 0-2 se joacă ACUM, în direct la Prima Sport 2. Dublă din penalty pentru Cosmin Matei în prima repriză

Superliga | Etapa 17: FC Argeş - Sepsi OSK Sf. Gheorghe, astăzi, ora 15.00

Video | FC Argeş - Sepsi 1-0, ACUM, pe Digi Sport 1 | Ocazii mari în  startul reprizei secunde
Video | FC Argeş - Sepsi 1-0, ACUM, pe Digi Sport 1 | Ocazii mari în startul reprizei secunde

Fără VAR la Sepsi - FC Argeș! Explicațiile Ligii Profesioniste de Fotbal

Istvan Kovacs, două penalty-uri în 7 minute în FC Argeș - Sepsi. La al  doilea a avut nevoie de asistența VAR. Video - Fanatik.ro
Istvan Kovacs, două penalty-uri în 7 minute în FC Argeș - Sepsi. La al doilea a avut nevoie de asistența VAR. Video - Fanatik.ro

Fotbal - Liga I: Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - FC Argeş 0-2

Liga 1. FC Argeş, spulberată acasă cu 5-0 de Sepsi OSK

VIDEO | Sepsi - FC Argeş 4-0, live pe Prima Sport 2. Covăsnenii s-au  distrat în repriza secundă
VIDEO | Sepsi - FC Argeş 4-0, live pe Prima Sport 2. Covăsnenii s-au distrat în repriza secundă

2-2 cu FC Argeş, în primul amical al iernii pentru Sepsi | Buna ziua Brasov

Superliga: Sepsi a făcut scor pe terenul lui FC Arges - spotmedia.ro

VIDEO | FC Argeş - Sepsi 1-1. Echipa lui Bergodi a obţinut un punct pe  final de meci
VIDEO | FC Argeş - Sepsi 1-1. Echipa lui Bergodi a obţinut un punct pe final de meci

Sepsi OSK - FC Argeș 0-2. Dumitru și Turda marchează pentru victoria  piteștenilor!
Sepsi OSK - FC Argeș 0-2. Dumitru și Turda marchează pentru victoria piteștenilor!

Sepsi Sf. Gheorghe - FC Argeş 4-0. Covăsnenii au dat recital de goluri în  etapa 2 din Superliga! Victorie răsunătoare pentru trupa lui Cristiano  Bergodi - Antena Sport
Sepsi Sf. Gheorghe - FC Argeş 4-0. Covăsnenii au dat recital de goluri în etapa 2 din Superliga! Victorie răsunătoare pentru trupa lui Cristiano Bergodi - Antena Sport

Sepsi OSK Sf. Gheorghe - FC Argeș 4-0. Victorie impresionantă obținută de  jucătorii lui Bergodi - Playsport
Sepsi OSK Sf. Gheorghe - FC Argeș 4-0. Victorie impresionantă obținută de jucătorii lui Bergodi - Playsport