Home

SIDA Fi exil medalii gimnastica domeniu Rafflesia Arnoldi Intolerabil

Romania o medalie de argint si doua de bronz la gimnastica - Comitetul  Olimpic si Sportiv Roman
Romania o medalie de argint si doua de bronz la gimnastica - Comitetul Olimpic si Sportiv Roman

CE gimnastică feminină: Ana Bărbosu a... | News.ro

Gimnastică ritmică • 20 de medalii pentru Liceul cu Program Sportiv -  Graiul Maramureșului
Gimnastică ritmică • 20 de medalii pentru Liceul cu Program Sportiv - Graiul Maramureșului

Medalii pentru gimnastica ritmică autohtonă - 17.06.2022 | BURSA.RO

LA CAMPIONATUL EUROPEAN DE GIMNASTICĂ: România încheie cu cinci medalii -  26.05.2019 | BURSA.RO
LA CAMPIONATUL EUROPEAN DE GIMNASTICĂ: România încheie cu cinci medalii - 26.05.2019 | BURSA.RO

Cine este sportivul român cu cele mai multe medalii olimpice în palmares

Sabrina Voinea, două medalii de AUR într-o zi, la Cupa Mondială de  gimnastică de la Doha! Românca impresionează la 15 ani
Sabrina Voinea, două medalii de AUR într-o zi, la Cupa Mondială de gimnastică de la Doha! Românca impresionează la 15 ani

SAPTE MEDALII PENTRU MICILE GIMNASTE ALE CSM PLOIESTI LA CUPA IRINA DELEANU  - InfoPloiestiCity
SAPTE MEDALII PENTRU MICILE GIMNASTE ALE CSM PLOIESTI LA CUPA IRINA DELEANU - InfoPloiestiCity

Două medalii de aur și una de argint câștigate de junioarele românce la CE  de gimnastică - Eurosport
Două medalii de aur și una de argint câștigate de junioarele românce la CE de gimnastică - Eurosport

suport-medalii-Dansuri-Gimnastica-Ritmica | Logoexpert

Sabrina Voinea, noua stea a gimnasticii românești. A câștigat două medalii  de aur într-o zi, la numai 15 ani | Digi24
Sabrina Voinea, noua stea a gimnasticii românești. A câștigat două medalii de aur într-o zi, la numai 15 ani | Digi24

FOTO Două medalii obținute de o sportivă de la CS Victoria Cumpăna la  Campionatul Național de Gimnastică Ritmică – Cumpaneni
FOTO Două medalii obținute de o sportivă de la CS Victoria Cumpăna la Campionatul Național de Gimnastică Ritmică – Cumpaneni

2 medalii pentru România la Jocurile Mondiale de gimnastică aerobică

Totul despre noua stea a gimnasticii românești! A cucerit două titluri la  Cupa Mondială!
Totul despre noua stea a gimnasticii românești! A cucerit două titluri la Cupa Mondială!

România a câştigat două medalii de aur, cinci de argint şi două de bronz la  Campionatul
România a câştigat două medalii de aur, cinci de argint şi două de bronz la Campionatul

Campionatul European de Gimnastică Artistică. Ana Maria Bărbosu a cucerit 6  medalii de aur la junioare, iar Larisa Iordache 2 medalii de aur la  senioare - Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean
Campionatul European de Gimnastică Artistică. Ana Maria Bărbosu a cucerit 6 medalii de aur la junioare, iar Larisa Iordache 2 medalii de aur la senioare - Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

România, șase medalii la Campionatul European de gimnastică, toate la  junioare! Bilanțul după competiția de la Munchen | Sport.ro
România, șase medalii la Campionatul European de gimnastică, toate la junioare! Bilanțul după competiția de la Munchen | Sport.ro

Palmaresul României la Campionatele de gimnastică

13 medalii pentru gimnaste CS UNEFS... - CS UNEFS Bucuresti | Facebook

Medalie de argint pentru echipa feminină de gimnastică a României, la  Campionatul European de la Mersin
Medalie de argint pentru echipa feminină de gimnastică a României, la Campionatul European de la Mersin

România, pe podium la Campionatul european de gimnastică artistică. Sabrina  Maneca-Voinea a cucerit bronzul
România, pe podium la Campionatul european de gimnastică artistică. Sabrina Maneca-Voinea a cucerit bronzul